Fairmont Quasar Istanbul’da ışıltılı bir yılbaşı

Fairmont Quasar Istanbul, yeni yıl ruhunu tüm ışıltısıyla şehrin tam kalbinde yaşatmak için Ukiyo ve Aila’da yılbaşı yemeğinden, yılbaşı konaklama paketlerine ve yeni yılın ilk brunch’ına kadar benzersiz seçenekler sunuyor.

Asya mutfağının muhteşem Boğaz manzarasıyla buluştuğu Fairmont Quasar Istanbul’un beşinci katındaki Ukiyo, canlı DJ performansı eşliğinde sunulan yılbaşı menüsüyle yeni yılı karşılıyor. Ukiyo’daki yılbaşı kutlaması gece yarısından sonra after party ile devam edecek.

Yılbaşında eğlencenin adresi: Aila

İyi yemeği iyi müzikle birleştiren Aila, modern Türk mutfağının eşsiz lezzetlerinden oluşan yılbaşı menüsü ve en sevilen Türkçe pop şarkılarının yer aldığı programıyla yeni yıla sınırsız eğlenceyle merhaba demek isteyenleri bekliyor. Yılbaşı coşkusu gecenin ilerleyen saatlerinde düzenlenecek after party ile zirveye ulaşacak.

Yılbaşı konaklama paketleri

Fairmont Quasar Istanbul, yeni yılı sevdikleriyle geçirip aynı zamanda lüksün tadını çıkarmak isteyenler için hazırladığı zarif tasarımlı oda veya süitlerde konaklama, yılbaşı yemeği ve yeni yılın ilk brunch’ını da içeren özel konaklama paketleriyle misafirlerini ağırlıyor.

Yeni yılın ilk brunch’ı

Yeni yılın ilk gününe geç ve keyifli bir başlangıç için benzersiz caz performansı ve muhteşem lezzetlerle renklenen yeni yılın ilk brunch’ı 1 Ocak Cumartesi günü 12.00 – 15.00 saatleri arasında Stations’ta lezzet düşkünleriyle buluşuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın