Fairmont Quasar Istanbul’da aşk dolu bir hafta sonu

Fairmont Quasar Istanbul, Sevgililer Günü’nü unutulmaz bir anıya dönüştürmek isteyen çiftlere, ışıltılı Boğaz manzarası eşliğinde keyifli bir konaklama, benzersiz bir akşam yemeği ve muhteşem bir brunch’ın yer aldığı romantik bir hafta sonu kaçamağı sunuyor.

Yılın en romantik günü için özenle hazırlanan Sevgililer Günü konaklama paketiyle eşsiz bir deneyim, Güvenli Turizm Sertifikası ve Accor ALLSAFE programı ile sosyal mesafe protokollerinin titizlikle hayata geçirildiği Fairmont Quasar Istanbul’da sizleri bekliyor.

Fairmont Quasar Istanbul’un lüks ve konforu bir araya getiren odalarında sürpriz ikramlarla başlayacak Sevgililer Günü programı, büyüleyici boğaz manzarasına sahip Ukiyo’da Executive Chef Soner Kesgin’in Asya dokunuşlarıyla hazırladığı özel menünün tadımıyla devam edecek.

Sevgililer Günü’nü dolu dolu yaşamanız için tasarlanan Sevgililer Günü paketi, 14 Şubat’ta Stations’ta sunulan enfes bir brunch’la son bulacak.

13 Şubat 2021’de iki kişi konaklama ve limitsiz içecek dahil iki kişilik akşam yemeği ve 14 Şubat’ta brunch’ın dahil olduğu Sevgililer Günü paketi gece başı 230 EUR’dan başlayan fiyatlarla.

Sosyal Medya'da Paylaşın