Fairmont Quasar Istanbul “Yılbaşı Ağacı Projesi” ile Bir Dilek Tut Derneği’ne destek oluyor…

Fairmont Quasar Istanbul, Bir Dilek Tut Derneği (Make-A-Wish® Türkiye) ile 3-18 yaş arası dilek çocuklarının tedavilerine destek vermek için gerçekleştirdiği yılbaşı ağacı projesiyle çocukların hayallerine kavuşmasına katkıda bulunuyor.

Hayati tehlikesi olan hastalıklarla mücadele eden çocuklara sihirli ve mutlu anlar yaşatmak için hayata geçirilen proje kapsamında otel misafirleri lobideki yılbaşı ağacındaki dilek yıldızlarında yer alan kare kodlarını okutarak çocukların hayallerini süsleyen hediyeler için dilediklerince bağışta bulunabilecek.

Yılbaşı ağacındaki dilekler arasında yatak odası, masaüstü bilgisayar, tablet, barbie evi, akülü araba, kutu oyunları ve fotoğraf makinası gibi hediyeler yer alıyor.

“Bu yılbaşı tüm çocukların kalbi mutlulukla dolsun!” sloganıyla Fairmont Quasar Istanbul Genel Müdürü Nicolas Kipper ve Bir Dilek Tut (Make-A-Wish® Türkiye) CEO’su Füsun Kuran’ın çocukların dileklerini yılbaşı ağacına yerleştirmesi ile 10 Aralık 2020’de başlatılan sosyal sorumluluk projesine dileyen otel ziyaretçileri ve otel çalışanları 8 Ocak’a kadar katkı sağlayabilecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın