Fairmont Quasar Istanbul, yeni Executive Şefi Ercan Yamantürk menüsü ile yaza “merhaba” dedi

Fairmont Quasar Istanbul, 24 Mayıs gecesi cemiyet, sanat ve moda dünyasından ünlü isimlerin katıldığı, yeni Executive Chef’i Ercan Yamantürk tarafından hazırlanan yaz menüsünün beğeniye sunulduğu bir davetle yaza “merhaba” dedi.

Fairmont Quasar Istanbul’un beşinci katında yer alan ve aynı kattaki muhteşem sonsuzluk havuzunun yanı sıra çarpıcı Boğaz manzarasıyla da dikkat çeken Ukiyo Restaurant & Bar’ın yeni sezon açılışının yapıldığı davet, terasta kokteyl ile başladı.

Ercan Yamantürk – Hatice Aslan

Ardından yemeğe geçen konuklar, “Yarının Asyası” konseptli Ukiyo’nun, Executive Chef Ercan Yamantürk ve ekibi tarafından hazırlanan yeni menüden lezzetlerin tadını çıkardı. Ukiyo’nun özel suşi sunumlarından, acılı çıtır karides, deniztarağı ve mühürlenmiş kılıç balığı ve Ukiyo usulü dana bonfileye kadar birbirinden leziz örneklerden oluşan yaz menüsü, misafirlerden tam not aldı.

Lale Cangal Hünal – Cemal Hünal

Mutfak serüveni boyunca birçok 5 yıldızlı lüks otelde görev alan Ercan Yamantürk, gastronomi alanındaki eşsiz birikimi ve yenilikçi tarzıyla konuklarına unutulmaz bir lezzet deneyimi yaşattı.

DJ ve keman performansıyla renklenen davette misafirler, Asya esintileri eşliğinde keyifli bir akşam geçirdi.

Sosyal Medya'da Paylaşın