Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort 19 ödülün sahibi oldu!

Elite World Hotels zincirinin bir parçası olan ve doğanın huzur veren atmosferinde ayrıcalıklı hizmetleri ile dikkat çeken Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort, misafirlerine prestijli bir deneyim sunan seçkin otel ve SPA merkezlerini ödüllendiren “2021 Haute Grandeur Global Excellence Awards” tarafından 19 ödüle layık görüldü.

Konfor, şıklık ve misafirperverliği bir arada sunan Türkiye’nin yerel otel zinciri Elite World Otelleri 2021 yılında yeni ödüller almanın haklı gururunu yaşıyor. Son olarak 2021 Haute Grandeur Global Excellence Awards tarafından Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort  4, Fit Life Spa & Wellness markası ise de 15 ödüle layık görüldü.

“İşimizi en iyi bir şekilde yapmak en önemli ödül”

Elite World Hotels Ceo’su Eyüp Babür, özellikle tüm dünyada yaşanan pandemi döneminde global çapta böyle bir ödül almaktan büyük onur duyduklarını ifade etti. Eyüp Babür, “Elite World Sapanca Convention & Wellness Resort  ve Fit Life SPA & Wellness“2021 Haute Grandeur Global Excellence Awards” tarafından  toplamda 19 ödüle layık görüldük. Elite World Hotels olarak yeni ödüller kazanmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Uluslararası otel zinciri olma yolunda emin ve güçlü adımlarla ilerliyoruz. Ayrıca hizmet kalitemizi, başarılarımızı sürdürülebilir kılmak ve mevcut konumumuzu üst seviyelere taşımak için yatırımlarımızı artırıyoruz. Türkiye’nin en iyi uluslararası otel zincirlerinden biri olurken; misafirlerimizle, iş ortaklarımız ve çalışanlarımızla birlikte büyük ve mutlu bir aile olmayı hedefliyoruz. Dolayısıyla ben tüm ekibimize bu özel ve prestijli ödülü ailemize kazandırdıkları için çok teşekkür ederim” dedi.

Sosyal Medya'da Paylaşın