Dünyanın ve Avrupa’nın En İyi Otelleri Arasında ‘Argos in Cappadocia’ Yer Aldı!

Binlerce yıllık bir manastır yerleşkesi, buna bağlı mağaralar, yer altı tünelleri ve tarihi evlerden oluşan kalıntıların restorasyonuyla, Kapadokya’nın en özgün dönüşüm projesi olarak nitelendirilen Argos in Cappadocia, dünya çapında saygın seyahat ve lifestyle yayını Travel + Leisure’ın düzenlediği World’s Best Awards ödüllerinde “Europe’s 30 Best” listesinde resort kategorisinde Türkiye’den sıralamaya giren tek otel ünvanıyla Avrupa’nın en iyi 2. oteli seçilerken, “World’s Best Awards 2024” listesinde ise globalde 12. sırada yer alarak büyük bir başarıya imza attı.

Argos in Cappadocia, Kapadokya’nın büyüleyici manzarası eşliğinde tarih ve modernizmi bir araya getirerek misafirlerine sıra dışı bir konaklama deneyimi sunuyor. Kapadokya’nın en benzersiz dönüşüm projeleri olarak nitelendirilen bu otel, dünyanın dört bir yanından gelen okuyucu oylarıyla belirlenen ödüllerde, Argos in Cappadocia “World’s 100 Best” listesinde 12. sırada, “Europe’s 30 Best” listesinde ise 2. sırada yer alarak önemli bir başarı elde etti. Bu değerlendirme, Argos in Cappadocia’nın benzersiz konumu, eşsiz hizmet kalitesi ve misafirlerine sunduğu unutulmaz deneyimlerin bir yansıması olarak misafir memnuniyetini tescilledi.

Best Western Bremen

 

Argos in Cappadocia bu başarı tablosu karşısında D-Resorts Direktörü Demet Gürer Gönenli, büyük gurur duyduklarını belirtti. Gönenli, “Travel + Leisure okuyucuları tarafından bu şekilde takdir edilmek, bizi çok mutlu ediyor. Misafirlerimizin beklentilerini aşma hedefiyle çalışan ekibimizin özverisi ve Kapadokya’nın büyüleyici güzelliklerinin bu başarıda önemli bir rol oynadığına inanıyoruz” dedi.

Argos Cappadocia

 

Sosyal Medya'da Paylaşın