Dünyanın en önemli turizm fuarlarından FITUR’da Türkiye de stant açıyor!

Koronavirüs salgını sebebiyle Mayıs ayına ertelenen dev turizm fuarına Türkiye’de katılıyor. Fuarda Türkiye standında yer almak isteyenlere çağrı yapıldı.

Dünyanın en önemli turizm fuarlarından İspanya Madrid’de gerçekleştirilecek FITUR, koronavirüs salgını sebebiyle ertelenmişti. Normalde her yıl Ocak ayında yapılan fuarın salgın sebebiyle Mayıs ayına ertelenmesine karar verilmişti.

19-23 Mayıs’ta fiziki olarak gerçekleştirilecek, Türkiye stant açıyor

FITUR fuarı 19-23 Mayıs 2021 tarihleri arasında fiziki olarak gerçekleştirilecek. Türkiye Tanıtım ve Geliştirme Ajansı (TGA) tarafından Türkiye Otelciler Birliği’ne (TÜROB) gönderilen yazıda FITUR – Madrid Fuarı’na TGA olarak T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Madrid Müşavirliği ile birlikte katılım planlandığı belirtildi.

Fuara katılmak isteyenlere çağrı

Yazıda ” Söz konusu fuara Türkiye standında alt katılımcı olarak katılım sağlamak isteyen kuruluşların pandemi nedeni ile stant kapasitesinin sınırlı olacak olması sebebi ile ivedilikle taleplerini aşağıdaki iletişim bilgilerine göndermelerini rica ederiz.” denildi. Fuara katılmak isteyenler bu irtibat numarasından bilgi alabiliyor: Gökçe Karahan: gokce.karahan@tga.gov.tr; 0534 792 80 60

Dünyanın en büyük turizm fuarları arasında yer alan FITUR her yıl 165 ülkeden 11 binden fazla turizm şirketini ve 250 binden fazla katılımcıyı bir araya getiriyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın