“Dünyanın En İyi 50 Restoranı” ödül töreni 5 Ekim’de Anvers’te düzenlenecek

“Dünyanın En İyi 50 Restoranı” ödül töreni 5 Ekim Salı günü Belçika’da bulunan Anvers kentinde yüz yüze olarak düzenlenecek. Dünyanın En İyi 50 Restoranı’nın açıklamasına göre, gala ve 5o Best Talks gibi canlı etkinliklere ek olarak, bu yıl da ‘Champions of Change’ adlı tamamen yeni bir girişim de dahil olmak üzere Haziran ve Eylül ayları arasında duyurulan bir dizi özel ödül verilecek. Ödül töreni ayrıca internetten de takip edilebilecek.

Dünyanın En İyi 50 Restoranı’nın İçerik Direktörü William Drew, şu sözleri söyledi: “Ekim ayı başlarında bu önemli gastronomik etkinliğe ev sahipliği yapmaktan büyük heyecan duyuyoruz ve devam eden aşı uygulamasının mümkün olduğunca çok insanın bize Antwerp’te güvenli bir şekilde katılmasını sağlayacağı konusunda iyimseriz. Etkinlik programı, küresel gastronomi topluluğunun yüz yüze yeniden bağlantı kurmasına, deneyimleri paylaşmasına, dayanıklılığı kutlamasına ve nihayetinde desteğimize en çok ihtiyaç duyduğu anda restoran sektörünün gelişmesine yardımcı olacak.”

Bu yıl, geçen yıl uluslararası seyahat kısıtlamalarına karşı koymak için, 2021 listesi Ocak 2020’de kullanılan (hiç yayınlanmayan) oyların ve Mart ayında yapılan bir oylama güncellemesinin bir kombinasyonundan oluşturulacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın