Dünya mutfağının nabzı Hill&Chill’de atıyor

Etilerin kalbinde konumlanan ve yılbaşını görkemli bir açılış partisi ile taçlandıran Hill&Chill, usta şeflerin hazırladığı birbirinden leziz dünya mutfağı ve özel kokteylleri ile adından söz ettiriyor. Zengin menü çeşitliliği, özel nargile aromaları ve kokteylleri ile en özel buluşmaların adresi olan Hill&Cill’de Perşembe günleri ise kadınlara özel ilk kadeh şarap Hill&Chill’in ikramı oluyor.

Görkemli bir yeniyıl partisiyle açılısını yapan ve lezzetleriyle adından sıkça söz ettiren Hill&Chill, dünya mutfağından seçkin lezzetleri, zengin menü çeşitliliği, birbirinden özel kokteyl tarifleri ve özel aromalı nargile çeşitleriyle konuklarına unutulmaz bir lezzet buluşması vadediyor.

Etilerin kalbinde konumlanan ve bölgenin gerek dekorasyonu gerekse de leziz mutfağıyla en iddialı mekanları arasında yer alan Hill&Chill, iki katlı ve yaklaşık 500 metrekare kullanım alanıyla her türlü özel toplantıya ve kutlamaya ev sahipliği yapıyor.

MUHABBET SİZDEN, İLK KADEH HILL&CHILL’DEN

Hill&Chill’in restaurant bölümünde Dünya mutfağı ile birlikte Akdeniz mutfağından özel lezzetler bulabilmek de mümkün. Mutfak yönetimi Chef Ali Kılıç’a emanet edilen mekanın işletmeciliği, Ömer Fatih Bozkaya yaparken PR’ını da Neslihan Tomruk üstleniyor. İranlı bir yatırımcı ve Türk yatırımcı Seyit Ali Emre’nin ortaklığında ilerlenen mekan leziz başlangıç tabakları, özel tarifli salataları, tadı damakta kalacak ana yemekleri ve özel tatlılarıyla, her konuğunun damak zevkine uygun çeşitlilikte menü sunuyor. Hill&Chill’in Perşembe günleri ise kadın konuklarına özel bir jesti de var. Geceye eşlik edecek ilk kadeh kadınlara Hill&Chill’in ikramı oluyor. DJ performansı ile #muhabbetsizdensarapbizden diyen Hill&Chill’in leziz mutfağını deneyimlemek için +90 542 289 47 36 numaralı telefondan rezervasyon yapılabilir

Sosyal Medya'da Paylaşın