Divan Grubu’ndan yeni pizza restoranı: Pizza Pazzi by Divan

İtalyan ruhunu Kalamış Marina’ya taşıyan “Pizza Pazzi By Divan”, pizza serverleri gurme bir yolcuğuna davet ediyor. Pizza sevenlerin şehirdeki yeni adresi “PizzaPazzi by Divan”, İtalyan Mutfağının vazgeçilmez tatlarını misafirlerine sunuyor.

Divan Grubu, yeni pizza restoranı “Pizza Pazzi by Divan” ile İtalyan lezzet tutkunlarıyla buluşuyor. Kalamış Marina’da İtalyan mutfağının olmazsa olmaz tatlarını aynı çatı altında toplayan “Pizza Pazzi by Divan”, mönüsünde yer alan salata, peynir ve şarküteri tabaklarının yanı sıra leziz pizza çeşitlerini ve enfes tatlıları sevenlerinin beğenisine sunuyor.

48 saat dinlendirilen Pizza Pazzi by Divan’ın özel ekşi maya hamurlu pizzalar, 14 farklı seçenekle mönüde yer alıyor. Klasik pizzalara ek olarak Divan şeflerinin özel reçeteleriyle yorumlanan pizzalar dikkat çekiyor. Mönüde bir diğer alternatif olan salatalarda ise Divan Klasik salatanın yanı sıra Köz Pancar ve Keçi Peyniri salatası, Roka ve Enginar Kalbi salatası ile Pembe Domates ve Buratta salatası yer alıyor. Keyifli bir öğünü tatlı ile tamamlamak isteyenler için ise öenü, birbirinden leziz İtalyan tatlılarını vadediyor. Bölgenin akla ilk gelen tatlarından Tiramisu’nun yanı sıra Pizza Choco, Mascarpone Cheseecake ve Caffe Affogato tatlıdan vazgeçemeyenler için mönüde yer alıyor.

Divan Şeflerinin özenle hazırladığı leziz mönüdeki tatlara gel- al servisin yanı sıra Yemeksepeti, Getir Yemek ve Fuudy aracılığıyla ulaşmak da mümkün.

Sosyal Medya'da Paylaşın