Dior, Paris’te Şef Jean Imbert tarafından yönetilecek yeni bir restoran açacak

İki yıllık bir yenilemenin ardından Dior’un Paris’teki merkezi, Mimar Peter Marino tarafından tasarlanan ve Fransız şef Jean Imbert tarafından yönetilen yeni bir restoranla yeniden açılacak. Restoran, Paris’in 30 Avenue Montaigne’de bulunan altı katlı tarihi binanın bir parçası olacak. Ünlü marka, restoranının yeniden açılış tarihinin ve restoranın isminin henüz belli olmadığını açıkladı.

2012’de Fransa’nın en iyi şefi seçilen Jean Imbert, büyükannesinden ilham alan yemekler sunan Mamie par Jean Imbert de dahil olmak üzere birçok restorana öncülük ediyor. Ayrıca Miami’deki Swan’ı ve Saint-Tropez’deki To Share’i müzisyen Pharrell Williams ile birlikte yönetiyor. Restoranın mimarı Marino, üst düzey deniz ürünleri restoranı Langosteria’nın ilk Paris şubesini de tasarlıyor.

Yeni restoranın açılışı, Langosteria’nın yer alacağı Paris’teki milyar dolarlık büyük mağaza La Samaritaine’in yakında yeniden açılmasının ardından LVMH’nin konukseverlik girişimine bir yenisini daha ekledi. Bu yeni restoran, Dior’un Tokyo, Seul, Miami ve Honolulu’daki Café Dior mekanlarından sonraki altıncı restoranı olarak karşımıza çıkıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın