dekk’te yılbaşı heyecanı başladı

İstanbul’un açık hava sosyalleşme merkezi dekk, Aralık ayı programıyla şehrin eğlence tutkunlarını yeni yıla hazırlıyor. dekk; kesintisiz DJ performanslarından buz pateni gösterilerine, benzersiz oyun aktivitelerinden şehrin önde gelen lezzetlerine pek çok keyifli deneyimi misafirleriyle devam ediyor.

Yılbaşı coşkusunu tüm alanlarıyla misafirlere hissettirecek olan dekk, kış pazarı konsepti ve sürpriz program içeriğiyle 2022 yılına merhaba demeye sabırsızlanıyor. dekk, yeni yıl ruhuyla dekore edilecek ve sıcak atmosferiyle İstanbullulara benzersiz anlar yaşatacak.

Açık havada kesintisiz müzik dekk’te!

dekk, Aralık ayı boyunca sevilen DJ performanslarını müzik tutkunlarıyla buluşturacak. Ümit Türker a.k.a DJ Hope, Cuma 19.30, Cumartesi 19.00 ve Pazar 15.00 saatlerinde sahne alarak müzikseverlere unutulmaz anlar yaşatacak. 18 Aralık Cumartesi günü ise Across Projesi ile çıkış yapan DJ Emiran, 25 Aralık’ta Culture Vulture seçkin playlist ve kendilerine has DJ performanslarıyla dekk’te yerini alacak.

31 Aralık’ta ise gerçekleşecek yılbaşı partisinde etnik, disco ve electronica sound’larından izler taşıyan setleriyle tanınan DJ performansları ile dekk 2022 yılını karşılayacak.

dekk’te artistik buz pateni gösterisi!

Geçtiğimiz günlerde Vega Ice iş birliğiyle misafirlerini açık havada buz pateni pistiyle buluşturan dekk, haftanın her günü 10:00 ile 22:00 saatleri arasında profesyonel ekibiyle hizmet vermeye devam ediyor. Vega Ice’ın uzman antrenörleri, 25-26 Aralık tarihleri arasında dekk buz pistinde artistik buz pateni gösterisi sergileyecek. Yılbaşı heyecanına günler kala çocuklarıyla vakit geçirmek isteyen aileler, gençler ve eğlence tutkunu tüm misafirler bu keyfi deneyimlemeye dekk’e bekleniyor.

Kış Pazarı’yla Yılbaşı ruhunu İstanbul’a taşıyor

dekk’in sevilen tasarım pazarı NO.44, yılbaşı konseptiyle Kış Pazarı kurarak misafirlere yılbaşı ruhunu doyasıya hissettirecek. Woof Gym, Mumowrap, Uncommonistanbul gibi birbirinden farklı markaların yer alacağı Kış Pazarı’nda misafirler, tasarım ürünlerle buluşacak. Yeni yıla özel hediye alternatifleri ve ürünlerin yanı sıra dekk’te eğlence dolu workshoplar düzenlenecek. Bowling, çevir gelsin, bardak golf, plinko gibi keyifli oyunlar da dekk’te misafirleri bekliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın