David Lopez Ekim ayında Finesse Chef’s Kitchen’da

Misafirlerine sunduğu eşsiz lüks deneyimi ile benzerlerinden ayrılan Finesse, Chef’s Kitchen’da ağırladığı seçkin şeflerin arasına Ekim ayında David López’i katacak. İspanyol mutfağının önde gelen şeflerinin yanında eğitimini tamamlayan 39 yaşındaki yetenekli şef,  2016’dan beri kendi restoranını yönetiyor. López 25 – 30 Ekim arasında ise Chef’s Kitchen mutfağını devralarak Finesse misafirleri için özel olarak hazırlayacağı lezzetleri sunmaya hazırlanıyor. 

Lüks tatil anlayışına yepyeni bir boyut kazandıran ve özenli detaylarıyla fark yaratan Finesse, sıra dışı gastronomik yaklaşımının yansıması olan Chef’s Kitchen’da, Ekim ayında İspanyol şef David López’i konuk edecek. Lópe, 25 – 30 Ekim tarihleri arasında birbirinden özel tariflerini Finesse misafirleri için hazırlayacak.

CDT Alicante’deki eğitiminin ardından Dani García, Pablo González, Vicente Patiño ve Ricardo Moltó gibi büyük şeflerin mutfağında çalışan 39 yaşındaki şef David López, 2016’dan beri İspanya’nın Murcia kentinde açtığı Local de Ensayo isimli restoranında misafirlerini ağırlıyor. Deneyimlerini akademide katıldığı derslerle genç şef adaylarına aktaran ve bugüne dek pek çok konferansta konuşmacı olarak yer alan López, yerel gastronominin gelişmesi için çalışmalar yürüttüğü Murcis bölgesinde çeşitli ödüllere de layık görülmüş bir şef.

Sosyal Medya'da Paylaşın