Dallas-Fort Worth’un en heyecan verici yeni restoranları ve barları 2022’de açılıyor

Restoran işletmecileri, yaklaşık iki yıl boyunca küçük işletme sahipleri için en zorlu ekonomik iklimlerden birini yaratan koronavirüs pandemisi ile uğraştı. Birçok restoran kapanmak zorunda kaldı. Ancak devam etmeyi başaran işletmeler, yeni fikirlerle işlerini büyütmeyi hedefliyor. İşte 2022 yılında bölgede açılması beklenen bazı restoran ve barlar…

Paloma Suerte

Fort Worth şefi Tim Love’dan çok yakında Tex-Mex ortak Paloma Suerte de dahil olmak üzere, giderek artan sayıda restoran ve bar ile kırsal kesimde şık bir destinasyon haline geldi. Tableside queso, birria tacos ve tekila kokteylleri ile restoran öne çıkıyor. Restoranın açılış tarihi Ocak 2022 olarak belirlendi.

Jack Ruby’s Saloon and Grill

Joe Groves’un country müzik mekanı ve salonu Jack Ruby’s, tarih meraklılarını Groves’un komşu West End restoranına çeken bir turizm merkezi olan Dallas şehir merkezindeki Dealey Plaza’daki The Sixth Floor Museum’a 1,6 km’nin onda biri kadar uygun bir mesafede olacak. Mekanın hemen yılın başında, Ocak 2022’de açılacağı kesinleşti.

Don Artemio

Cárdenas 2016 yılında öldü ve oğlu Fort Worth’ta çağdaş Meksika restoranı Don Artemio’yu açarak mirasını onurlandıracak. Bu, Cárdenas’ın Meksika’nın Saltillo kentinde bulunan aynı adı taşıyan orijinal restoranının, Netflix şovu Taco Chronicles’da uluslararası üne kavuşmuş bir genişlemesi olarak görülüyor. Restoran Şubat 2022’de misafirlerini ağırlayacak.

Lombardi Cucina Italiana

1977’de Alberto Lombardi, Dallas’taki ilk restoranı Lombardi’yi açtı. Dallas Cowboys’un genel merkezinin yakınındaki Frisco’daki The Star’da lüks Lombardi Cucina Italiana, aynı isimle Şubat 2022’de yeniden açılmaya hazırlanıyor.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın