CVK Park Bosphorus Hotel’de mutfağın başına Ramazan Demir geçti!

İstanbul’un kalbinde yer alan konumu ve fark yaratan hizmet anlayışıyla şehrin çekim merkezi haline gelen CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’un mutfağı artık Executive Chef Ramazan Demir imzasıyla devam edecek.

2013 yılından bu yana CVK Park Bosphorus Hotel İstanbul’da Executive Sous Chef olarak görev yapan Ramazan Demir, artık yolculuğuna Executive Chef olarak devam edecek. Görevi Eyüp Çevik’ten devralan Executive Chef Ramazan Demir’in imzası, Dünyanın en seçkin lezzetlerinin özenle hazırlandığı CVK Park Bosphorus Hotel’in mutfağında yer alacak.

Executive Chef Ramazan Demir kimdir?

1974 yılında İstanbul’ da doğan Ramazan Demir, 1991 yılında mutfağa ilk adımını attı. Eğitim hayatı süresince çeşitli otellerde farklı pozisyonlarda çalışma imkanı buldu. 1996 yılında Crowne Plaza& Holiday Inn’de, Executive Chef Maximillian Thomae ile 12 yıl boyunca çalışma fırsatı buldu. Mardan Palace’ın açılış ekibinde bir yıl görev aldı. Crowne Plaza Hotel’de Executive Sous Chef pozisyonunda çalışmalarını sürdürdü. 2013’te CVK Park Bopshorus Hotel’ in açılış ekibinde Executive Sous Chef olarak görev alan Ramazan Demir, mutfağa adım attığı günden bu yana aldığı eğitimlerle ve tecrübesiyle Executive Chef olarak mutfak yolculuğuna devam ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın