Chicago’nun yüksek teknoloji golf simülatörü barı!

Oyun bar zinciri Five Iron Golf, Loop’ta yeni bir projeye imza attı. East Coast merkezli marka, geçen hafta uzun zamandır beklenen ikinci Chicago mekanını Block 37’de yüksek teknolojili golf simülatörleri, bir bar ve gündelik bar yemekleri menüsü ile açtı.

New York, Philadelphia, Baltimore, Washington D.C. ve Vegas’ta benzer tesisler işleten Five Iron Golf, 108 N. State Street’teki dört katlı alışveriş merkezinde 11.000 metrekarelik geniş bir alana yayıldı. Kurucu ortak ve CEO Jared Solomon, şirketin hızlı bir şekilde büyümeye devam ettiğini ve üçüncü Chicago lokasyonunu Mart ayında Lincoln Park’ta açmayı planladığını söyledi.

Block 37’deki alan, rahat koltuklara sahip 11 golf simülatörü bölmesine ve kullanıcıların top hızı ve kulüp yolu gibi verileri izlemesine olanak tanıyan HD video özellikli TrackMan teknolojisine sahip. Tüm Five Iron lokasyonlarında olduğu gibi yiyecek ve içecek menüleri mevsimsel olarak değişecek ve Solomon, önümüzdeki yıl ülke genelindeki her karakolda sıfır mutfak işletmeyi umduğunu söylüyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın