Cheesecake, Whipped ile hiç olmadığı kadar renkli!

Son yıllarda oldukça sık tercih edilen cheesecake’in çeşitlerine hemen hemen pek çok mekânda rastlayabiliriz. Ancak sınırların olmadığı, sadece yaratıcılığın ve lezzetin kural olduğu Whipped London, yoğun New York stili cheesecake’i yeniden yorumlayarak Londralılara adeta bir cheesecake karnavalı yaşatıyor. Özel cheesecake’lerini 3 farklı formda müşterileriyle buluşturan Whipped, renkli sunumları ve neşeli kaplarıyla Londra’nın en iyi cheesecake dükkânı olmaya aday gösteriliyor. 

Eski işinden yaratıcılığını kullanamadığı için ayrılan ve sonra tutkusunun peşinden koşarak Michelin yıldızlı şeflerden eğitim alan Alice Churchill, Londralılara yaratıcılığın ötesinde bir mekân sundu: Whipped London. 5 farklı cheesecake çeşidini 85 farklı süsleme ile müşterilerinin hizmetine sunan Whipped, rengarenk kapları ve eğlenceli sunumlarıyla açıldığı günden bu yana tatlı severlerin Londra’daki buluşma noktası oluyor. Eğlencenin sadece krema çeşitleriyle sınırlı kalmadığı Whipped London’da cheesecake; fırınlanmış, çırpılmış ve frozen olmak üzere 3 farklı formda müşterileriyle buluşuyor.

Kendi cheesecake’ini kendin yarat

Whipped’e adım attığınız anda sizi karşılayan, pembe ağırlık iç dizayn ve hemen ardından yan yana dizilmiş olan çeşit çeşit süslemeler aslında tatlı severlerin karşı karşıya kalacağı lezzetli bir sorunun habercisi: kararsızlık. Pek çok farklı çeşidiyle kararsızlığın belki de eğlenceli halini yaşatan Whipped, vegan opsiyonları da olan 5 farklı krema seçeneğini 6 farklı taban, 8 farklı sos ve 85 farklı süsleme ile bir araya getirerek müşterilerine özel cheesecake servis edebilme özelliği ile öne çıkıyor. Kendi cheesecake’lerini kendileri yaratan müşteriler ayrıca fırınlanmış, çırpılmış veya frozen olmak üzere 3 farklı formda servislerini tercih ederek kendileri için en özel cheesecake’i yaratabilme şansına sahip oluyor.

Rengarenk dondurma kabında veya klasik dilim formundaki servisi ile önce göze hitap eden Whipped ayrıca Churchill tarafından özenle bir araya getirilen imza lezzetlerini de müşterilerinin hizmetine sunuyor. Tuzlu kraker tabanı, tereyağlı sosu ve ballı kreması ile The Kensington Princess veya tuzlu Hindistan cevizi kırıntısı, maltlı kreması ve çikolata sosu ile Choco-doodle-doo, Whipped’in imza lezzetleri arasında yerini alarak müşterilerine eşsiz bir deneyim yaşatıyor. Sadece cheesecake ile sınırlı değil! Yol üstünde ufak bir tatlı molası vermek istenildiğinde Whipped’in kurabiye ve cup kek karışımı tatlısı müşterilerinin yardımına koşuyor. Kenarları gevrek ama içi yumuşak kurabiye tadında başlayan bu hibrid tatlı hemen ardından cheesecake kreması ve ardından seçime göre değişen krema süslemesi ile son buluyor. Adeta kurabiye, cheesecake ve cup kekin bir karışımı olan tatlı seçim yapmak istemeyen müşteriler için birebir.

Sosyal Medya'da Paylaşın