Checkers, gastronomi meraklılarına ücretsiz masterclass başlattı

Yıldızlardan oluşan bir kadroyu bir araya getiren Checkers, çevrim içi yemek ve şarap eğitimleri için kolları sıvadı. Alanında uzman isimlerin bir araya geldiği eğitimler, herkese açık ve ücretsiz olmasıyla dikkat çekiyor.

Yemek yazarı ve sunucu Sarah Graham, ünlü şef Zola Nene, şarap uzmanı Dr. Winnie Bowman ve Güney Afrika’nın ilk Michelin yıldızlı şefi Jan Hendrik van der Westhuizen’ın da aralarında olduğu yıldız isimleri bir araya getiren Checkers, masterclass serisi ile izleyicilere yemek konusunda ilham vermeyi amaçlıyor. Pandemi nedeniyle evde her zamankinden daha fazla zaman geçiren insanlara kendi mutfaklarında yeni teknikler ile sağlıklı ve yaratıcı yemekler yapmayı öğretecek olan eğitimler, malzemelerden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceklerini de aktarıyor.

Her masterclass eğitimi, yakından ve anlaşılır videolarla izleyicilere kendi uzmanlık alanlarında rehberlik ediyor ve özel tariflerinin malzemelerini izleyenlerle paylaşıyor. İlk masterclass, Sarah Graham’ın ev sahipliğinde düzenlendi ve izleyicilere taze çiftlik ürünleriyle bitkisel beslenmeyi tabakların nasıl uyarlayabilecekleri gösterildi. Eğitim Checkers web sitesinde ve YouTube kanalında ücretsiz olarak yayınlandı. Checkers’ın gastronomi masterclass’ları Temmuz ve Ağustos aylarında da devam edecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın