Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, 2022 sezonunu yeniliklerle açtı

Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, 2022 sezonuna nisan ayında misafirlerine kendilerini özel hissedecekleri birçok yenilikle açtı.

Bodrum ve Bitez koyu arasında bulunan Asarlık Mevkii’nin en sakin ve gizli noktasında konumlanan uluslararası otel zinciri Marriott International’ın, The Luxury Collection bünyesinde yer alan Bodrum’daki ilk resort oteli Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum, misafirlerine ilk andan itibaren onları özel hissettirecek bir tatil deneyimini sunmaya Nisan ayı itibariyle devam ediyor.

Caresse Bodrum, premium oda servis ve hizmetleri, dünyaca ünlü markalı restoranlar, kişiye özel plaj deneyimi, misafirlere ve gruplara ait özel iskeleler, kısa ve uzun dönem özel havuzlu villa, rezidans, otel oda ve tekne kiralama opsiyonları ve benzersiz spa deneyimi ile izole ve güvenilir tatil deneyimini misafirlerine 2022 sezonunda da yaşatıyor.

Dünyaca ünlü markalar Buddha-Bar Beach ve Barbarossa Restaurant ile eşsiz bir lezzet şöleni
Caresse Bodrum, dünyaca ünlü marka iş birlikleri ile misafirlerine sunduğu ayrıcalıklı tatil deneyimini gastronomi alanında da yaşatmaya devam ediyor. Gastronomi, konaklama, sağlıklı yaşam, müzik ve miksoloji alanlarında dünya çapında bir referans olarak kabul edilen efsanevi Buddha-Bar Beach, neo-Asya sınırlarını aşıp gündüzden geceye uzanan konseptiyle benzersiz bir deneyim sunuyor.

Yunanistan’ın Paros adasının ikonik ve en leziz deniz ürünü restoranlarından Barbarossa Restaurant, şefin özel yorumu ile hazırlanan yerel deniz mahsulleri, birbirinden lezzetli mezeleri ve eşsiz gurme şarap seçeneklerinden oluşan menüsüyle misafirlerini ağırlıyor.

Caresse Bodrum’un eşsiz ve leziz bir deneyim sunan Buddha-Bar Beach ve Barbarossa Restaurant ile otel misafirlerinin yanı sıra bu eşsiz lezzetleri keşfetmek isteyen tekne misafirlerini ve Bodrum tutkunlarını da ağırlamaya devam ediyor. Caresse Bodrum, tekne sahiplerine sunduğu özel servis ve bağlama imkanlarıyla da bu deneyimi yaşamalarını en kolay hale getiriyor.

Caresse Bodrum, benzersiz SPA deneyimi ile misafirlerini şımartıyor
Akdeniz güneşinin ve gün batımının keyfini benzersiz bir spa deneyimi ile buluşturan Caresse Bodrum, yeni sezonunda ayrıcalıklı servisi ve çoklu masaj paketleriyle misafirlerine huzur dolu bir deneyim vadediyor. SPA Caresse, sade ve şık bir dizayna sahip 6 adet terapi odası ile misafirlerine hizmet veriyor. 1700 metrekarelik alana sahip spa, tatil için benzersiz bir şekilde tasarlanmış ve yüksek eğitimli terapistler tarafından gerçekleştirilen kapsamlı bir tedavi yelpazesi ile misafirlere canlılık katıyor. Caresse Bodrum’un büyüleyici manzarası eşliğindeki çift terapi suitleri, Türk hamamı, sauna, buhar odası, kapalı havuz, açık hava jakuzisi ve pilates reformer stüdyosu bulunan modern spor alanıyla misafirlerinin enerjilerini üst limitlere taşıyor.

Uzun tatil yapmak isteyenler için en doğru tercih Caresse, a Luxury Collection Resort & Spa, Bodrum Residences
Caresse Bodrum, tüm sezonu Bodrum’da geçirmek isteyen misafirler için sunduğu kısa ve uzun dönem kiralama ve satış seçenekli rezidansları ile misafirlerinin her türlü ihtiyacını karşılıyor. Caresse The Residences-Bodrum’un ev sahibi ve kiracılarının tüm otel concierge hizmetlerinden faydalanmalarını sağlayacağı özel “Caresse Privee ayrıcalıkları da sunulan diğer bir hizmet seçeneği.

Avrupa’nın En İyi Resort Oteli Ödülü’nün sahibi Caresse Bodrum ile büyüleyici bir tatil
Her sene Condé Nast Traveler okuyucuları tarafından belirlenen Avrupa’nın En İyi Resort Oteli Ödülü’nü 2016 ve 2017 yıllarında art arda kazanan Caresse Bodrum, geçtiğimiz yıllarda da Avrupa’nın en iyi otelleri arasında ilk 20 arasına girmeyi başardı. Uzun yıllardır devam eden bu başarısını da önümüzdeki yıllarda da misafirlerine sunduğu ayrıcalıklı deneyimlerle devam ettirecek.

Sosyal Medya'da Paylaşın