Bottega, Londra’da çatı katında Prosecco barı açtı

Önde gelen Prosecco markası Bottega, Accor Hotels ile iş birliği yaparak Londra’da çatı katındaki ilk Prosecco barının kapılarını açtı. Beş yıldızlı Novotel London Canary Wharf’ın içindeki ‘Bottega Terrazza@Bokan’ isimli bar, İtalyan mutfağı ile eşleştirilmiş Bottega şarapları ve alkollü içecekler sunacak.

Bottega Başkanı Sandro Bottega, “Accor ile iş birliği yapmak bizim projemizin varış noktası için önemlidir, ürünlerimizin kalitesi ve verdiğimiz hizmeti geliştirmek amacıyla da bir uyarıcıdır. Temmuz ayında İngiltere’de iki açılış daha açıklayacağız. İngiltere’de çok sayıda bar açtık çünkü burada insanlar kaliteli Prosecco istiyor. Barlarımız aracılığıyla Prosecco kültürünü ve onun hem İtalyan hem de dünya yemekleri ile uyum sağlama becerisini tanıtıyoruz” ifadelerini kullandı.

Prosecco Bar formatı 2014 yılında Baltık Denizi’nde faaliyet gösteren Viking grubunun bir parçası olan Cinderella gemisinde başlatıldı. Yıllar içinde format, Roma Fiumicino, Dubai, Birmingham, Bologna, Milan Malpensa ve Bulgaristan’ın iki Burgaz ve Varna havaalanı dahil olmak üzere çeşitli uluslararası havaalanlarında tanıtıldı.

Sosyal Medya'da Paylaşın