Bord en sevilen lezzetleri ile Bomonti’de kapılarını açtı

Dünyanın en hareketli şehirlerinden biri olan İstanbul’un tam ortasında, tarihi dokusu, kültür mozaiğiyle şehre renk katan Bomonti semtinde yer alan BORD, meşhur Curry Wurst ve Bord Burger gibi en beğenilen tatlarını sizlerle buluşturmanın yanında, öğlenleri özlediğiniz anne lezzetlerini hatırlatacak öğle menüleriyle sizleri ağırlıyor.

Lezzetli BORD menülerinin tadını dilerseniz keyifli Bomonti restoranında, dilerseniz evinize veya işyerinize sipariş vererek çıkarabilirsiniz.

BORD Food & Drinks Istanbul, Yiyecek ve İçecek dünyasının büyüsüne kapılıp yola çıkışının 15. yılında lezzetlerini sunabileceği ikinci bir mekânın daha heyecanını yaşıyor. Uzun yıllar peşinden koştuğu bu hayali Beşiktaş’ın kalbinde, ödüllü bir müze de gerçekleştirme fırsatı bulduktan sonra Bomonti’de 2. adresini Ekim ayından itibaren Bord Bomonti olarak açıyor.

Taze, mevsime uygun, yöresel ürünleri, görerek, tadarak, koklayarak alıp eski reçetelerle uygulamaya devam eden şefler, inovasyon sürecinde ortaya çıkan tatları da misafirlere sunmaktan büyük bir keyif alıyor.

 

Sosyal Medya'da Paylaşın