Bonna’nın yeni iletişim ajansı belli oldu

2014 yılından bugüne HoReCa markası olarak faaliyetlerini sürdüren ve 85 ülkede otel, restoran ve kafe sofralarında kendine yer edinen Bonna Porselen yeni iletişim ajansını seçti. Bonna’nın tüm iletişim faaliyetleri Contactplus İletişim Hizmetleri tarafından yürütülecek.

1983’te küçük bir seramik atölyesi olarak faaliyetlerine başlayan Kar Porselen’in hayata geçirdiği HoReCa markası Bonna, 2014 yılından bu yana otel, restoran ve kafe sektörüne yönelik farklı ve yenilikçi ürünler sunuyor. Yeme-içme deneyimini en mükemmel hale getirme hedefiyle yola çıkan marka, farklı tasarım ve dokunuşlara sahip ürünlerle en mükemmel sofraları yaratıyor. Bonna, kullanıcılarına “her defasında en mükemmel sunum” vaat ediyor.

Bugün 6 kıtada 85 ülkeye ihracat gerçekleştirerek, yeniliklere öncülük eden bir Türk markası olarak faaliyetlerini sürdüren Bonna, tüm iletişim faaliyetlerini Contactplus İletişim Hizmetleri’ne emanet etti. Contactplus İletişim Hizmetleri; Bonna’nın tüm pazarlama iletişimi, içerik ve proje yönetimi ile medya ilişkileri faaliyetlerini üstlenecek.

Sektörde öncü çalışmalarla öne çıkan Contactplus İletişim Hizmetleri; farklı sektörlerdeki markalara medya iletişimi, marka itibar yönetimi ve dijital strateji danışmanlığı gibi yeni nesil iletişim çözümler sunarak, 360 derece iletişim çözümleriyle online ve offline medyaya yönelik stratejiler üretiyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın