BigChefs ile hayatı farkındalıkla, özenle ve sağlıkla sürdür!

Dünyadan lezzetlere, kültürümüzden izlere, büyük değerlere ve hatırda kalıcı anılara ev sahipliği yapan BigChefs, İlkbahar-Yaz menüsünü “hayatı farkındalıkla, özenle ve sağlıkla sürdür” mottosuyla hazırladı. Birbirinden farklı ve nefis kahvaltı çeşitleri, sağlıklı ve doğal salataları, dolu dolu kase seçenekleri, lezzetli ve doyurucu vegan ürünleri, sokak lezzetleri, ızgaraları, fırında hazırlanan yemekleri ve uluslararası enfes tatlarının yer aldığı yeni menüsü ile hem göze hem damağa hitap ediyor. Ayrıca menüye ilk defa giren şinitzel, mükemmel tadıyla damaklarda iz bırakıyor. İlkbahar-Yaz menüsünde hafif lezzetleri tercih edenlere Uzman Diyetisyen Ulaş Özdemir tarafından hazırlanan beslenme önerilerine yer veren BigChefs, sürdürülebilir bir dünya için sağlıklı ve kaliteli yaşam ilkesini destekliyor.

Günümüzde dünyada iklim değişiklikleri yaşanıyor, sağlık problemleri artıyor, biyolojik çeşitlilik azalıyor. Küresel ısınma sorunu gün geçtikçe geri dönülmez bir boyuta taşınıyor. Ekosistemimizin düzenini bozan nedenler arasında beslenme büyük rol oynuyor. Bu sebeple, sürdürülebilir bir dünya için sürdürülebilir bir beslenme tarzını benimsemek büyük önem taşıyor. BigChefs de Birleşmiş Milletler’in Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları doğrultusunda gerçekleştirdiği çalışmalarla hayatın birçok alanında sürdürülebilir değerler yaratmayı amaçlıyor. Dünyadan lezzetlere, kültürümüzden izlere, büyük değerlere ve hatırda kalıcı anılara ev sahipliği yapan BigChefs, sahip olduğu bakış açısını yeni İlkbahar-Yaz menüsüne de yansıtarak “hayatı farkındalıkla, özenle ve sağlıkla sürdür’’ mottosu ile öne çıkardı.

Birbirinden farklı ve nefis kahvaltı çeşitleri, sağlıklı ve doğal salataları, dolu dolu kase seçenekleri, doyurucu vegan ürünleri, sokak lezzetleri, ızgaraları, fırında hazırlanan lezzetleri ve uluslararası enfes tatlarının yer aldığı yeni menüsü ile hem göze hem damağa hitap ediyor. Ayrıca menüye ilk defa giren şinitzel, mükemmel tadıyla damaklarda iz bırakıyor. İlkbahar-Yaz menüsünde hafif lezzetleri tercih edenlere Uzman Diyetisyen Ulaş Özdemir tarafından hazırlanan beslenme önerilerine yer veren BigChefs, sürdürülebilir bir dünya için sağlıklı ve kaliteli yaşam ilkesini destekliyor.

Şinitzeli yiyen tadına doyamıyor

BigChefs, İlkbahar-Yaz menüsünde yer verdiği birbirinden lezzetli dışı çıtır içi yumuşacık her damağa hitap eden üç şinitzel tadıyla da müdavimlerinin kalbini fethediyor. Düşük kolesterol ve yağ oranına sahip lezzetlerden Peynirli Dana Şinitzel ve Tavuk Şinitzel patates salatası, roka ve domates ile servis edilirken, Kadınbudu Şinitzel’e patates püresi ya da patates tava eşlik ediyor. BigChefs’in menüye yeni dahil olan şinitzel grubu nar gibi kızarmış mükemmel tadıyla farkını ortaya koyuyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın