Ben Tish, Cubbitt House’un yeni şef direktörü oldu

Cubitt House, Londra’nın merkezindeki pub portföyünü geliştirmek ve genişletmek için Ben Tish’in yeni şef direktörü olarak atandığını duyurdu. Sam ve Georgie Pearman’ın da yönetici ve eş başkan olarak katıldığı yeni ekip, grubun altı alanının yenilenmesinin yanı sıra Londra’daki bir dizi pubın yenilemesini denetleyecek.

Bu ayın başlarında, Tish’in Stafford London ve Norma’nın mutfak direktörü olduğu üç yıldan sonra görevinden ayrıldığı açıklandı. Tish, beş kırmızı AA yıldızlı, 105 yatak odalı otelin yemeklerini denetlemek ve birkaç yeni bağımsız restoran girşimi için 2018’de Stafford’a katıldı. 2019’da Sicilya’nın yemek ve kültüründen esinlenerek Fitzrovia’da Norma’nın açılışını yönetti.

Tish yeni görevinde, her bir pubın menülere yansıyan farklı bir kimliğe sahip olmasını sağlamakla görevlendirildi. Bazı mekanlar onun Akdeniz geçmişinden ilham alırken, diğerleri daha klasik yemekhane ve pub yemekleri sunacak. Tish, her Cubitt House mekanında menü geliştirmeyi denetleyecek ve açılışta şef Richard Sandiford ile birlikte çalışacak.

Yeni Cubitt House ekibinin ilk odak noktası Marylebone’daki Coach Makers Arms olacak. Pub, birinci katta klasik İngiliz restoranı ve yemekhane tarzı bir menü sunacak ve zemin katta ise geleneksel bir pub olarak çalışmaya devam edecek. Alt zemin katta 50 kişilik bir kokteyl bar olacak.

Yönetici eş başkan Sam Pearman konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Sektörümüz için böylesine zorlu bir dönemden sonra, işin en iyileriyle birlikte çalışmak ve Londra’nın en ikonik barlarından bazılarında özel bir şeyler yaratmakla görevlendirilmek heyecan verici”

Sosyal Medya'da Paylaşın