Avrupa Yatırım Holding, Meet Entertainment’a 50 milyon TL’ye kadar yatırım yapmayı hedefliyor

Türkiye’nin en değerli yatırım şirketlerinden biri olmayı hedefleyen Avrupa Yatırım Holding, bünyesinde Limon Köyiçi Alaçatı’nın da yer aldığı Meet Entertainment’ı satın aldı. Türkiye’de tarzı olmayan tek konsept olarak öne çıkan Limon Köyiçi Alaçatı, Avrupa Yatırım Holding’den yapılması hedeflenen 50 milyon TL’lik yatırım ile dünyaya açılacak.

Yenilikçi, takipçi, değer odaklı ve sorumlu yaklaşımı ile güçlü büyüme potansiyeline sahip sektörlerde reel yatırımlar gerçekleştiren Avrupa Yatırım Holding, bünyesinde Limon Köyiçi Alaçatı’nın da yer aldığı Meet Entertainment’ı satın aldı.

Türkiye’de tarzı olmayan tek konsept olarak öne çıkan Limon Köyiçi Alaçatı, misafirlerinin beklentilerine göre tarzını şekillendiriyor ve büyük bir topluluğa hitap ediyor.

Pandemiyle birlikte yeme içme sektöründeki alışkanlıklar da değişirken misafirler yemek yiyebilecekleri, eğlenebilecekleri ve keyifli zaman geçirebilecekleri konsept mekanları tercih etmeye başladı. Bu kapsamda misafirlerine geniş bir yelpazede hizmet veren Limon Köyiçi Alaçatı, aynı mekanda yemek, müzik ve eğlenceyi bir arada sunuyor.

Avrupa Yatırım Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Burak Telli, turizm sektöründe Türkiye’nin gerektiği yerde olduğunu düşünmediklerini belirtiyor: “Gerek coğrafyası gerek tarihi ve mutfağıyla ülkemizin turizmde çok daha üst seviyelerde olabileceğini düşünüyoruz. Bu alanda 1 yıl önce yatırım yapmaya karar verdik. Sektördeki doğru partneri bulmak bizim için önemliydi. Limon Köyiçi Alaçatı’nın kurucu ortağı olan Yasin Becek bunun en iyi örneğiydi. Limon Köyiçi Alaçatı’da başarılı olmuş konsepti dünyaya açmayı, bu konseptin dünyada akım olabileceğini düşünüyoruz. Bu nedenle 50 milyon TL’lik bir yatırım söz konusu. Hedefimiz ulaşmak için bir ortaklık yol haritası belirledik ve şimdi bu yolda sağlam adımlarla ilerlemek için çalışıyoruz. İlerleyen dönemlerde Meet Entertainment’ı büyüterek yurtdışından fon sağlamakla birlikte halka açmak gibi planlarımız da bulunuyor.”

Limon Köyiçi Alaçatı projesini yaratan Yasin Becek ise yeni Türk tipi konseptin dünyaya açılması fikrinden ötürü büyük bir heyecan duyduklarını belirtiyor: “Limon Köyiçi Alaçatı’da odağımızda misafirlerimiz var. Onları dinliyor ve ihtiyaçları, beklentileri üzerine konseptimizi ekibimizle birlikte inşa ediyoruz. Çok büyük bir kesime hitap ediyoruz. Amacımız müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutabilmek. Dekorasyonumuzdan menümüze, müziklerimizden tarzımıza kadar misafirlerimizin nabzını tutuyor, ortak bir paydada buluşarak konseptimizi oturtuyoruz.”

Sosyal Medya'da Paylaşın