Avantgarde Collection sıra dışı filmiyle bir yeni dünya hikayesi yaratıyor!

Tarihin en önemli topraklarını tanıtırken köklerinden beslenen bir yeni dünya hikayesi yaratan Avantgarde Collection, her kuşaktan kitleye ulaşmayı hedefliyor. Londra merkezli KOFF Animasyon ile yürütülen projede, animasyon tekniğinin soyut dünyasını turizm sektörüne entegre ederek Avantgarde Collection alışılagelmiş videoların dışında özel bir film ile karşımıza çıkıyor. 

Lucas Global bünyesinde faaliyet gösteren Avantgarde Collection; otel, catering ve restaurant zincirlerinden oluşan bir çatı marka. Son teknolojiyi modern sanatlarla bir araya getiren Avantgarde Collection çatısı altında Avantgarde Taksim, Avantgarde Levent, Avantgarde Taksim Square, Avantgarde Yalıkavak ve Bodrum otelleri yer alıyor. Aynı hizmet kalitesiyle konaklama sektörüne yön veren ve seçkin müşterilerini ağırlayan Avantgarde Collection, Türkiye’deki otel yatırımı ve işletmeciliğinin yanı sıra yemekleriyle de fark yaratıyor.

Yepyeni bir projeyle karşımıza çıkan Avantgarde Collection, tarihin en önemli topraklarını tanıtırken köklerinden beslenen bir yeni dünya hikayesi yarattı. Uluslararası ödüller almış, tutkulu vizyonerler ve zihinbaz sanatçılar tarafından kurulmuş bir yaratıcı stüdyo olan Londra merkezli KOFF Animasyon ile yürütülen projede, animasyon tekniğinin soyut dünyası turizm sektörüne entegre ediliyor. Birçok ülkede eş zamanlı olarak gösterilen film, kısa zamanda 12 milyondan fazla kişi tarafından izlendi ve bu ilgi katlanarak sürüyor. “Daima Avantgarde kalın!” mottosuyla yola çıkan Avantgarde Collection, sıra dışı tarzını yeni filmiyle geniş kitlelere aktarıyor.

 

 

Sosyal Medya'da Paylaşın