Arzum’un şarjlı serisi ile istediğiniz her yerde lezzetli yiyecekler hazırlama fırsatı

Arzum’un şarjlı serisi Freestick Şarjlı El Blender Seti ve Freechopp Cam Hazneli Şarjlı Doğrayıcı ile ev dışında da birçok tarifi aynı lezzette yapabilirsiniz. Şarjlı kullanım özelliğiyle iki ürünü de 2.5 saat kablosuz kullanmak mümkün.

Evinizin mutfağında yaşadığınız Arzum konforunu özgürce ormanda, dağda kısacası istediğiniz her yerde yaşamaya ne dersiniz? Arzum’un şarjlı mutfak ürünleri Freestick Şarjlı El Blender Seti ve Freechopp Cam Hazneli Şarjlı Doğrayıcı ile bu mümkün. Şarjlı kullanım özelliği sayesinde ister evde ister dışarıda 2.5 saat kullanılabilen Freestick ve Freechopp, birçok tarifi gittiğiniz her yerde, alıştığınız lezzetiyle yapmanıza olanak sağlıyor.

Milkshake’ten bebek mamasına
Kablosuz, pratik kullanım sunan Arzum Freestick el blender setini yanınızda istediğiniz yere götürebilir, kendinize ev dışında da enfes tatlar hazırlayabilirsiniz. Doğrayıcı, çırpıcı ve blender aparatlarıyla 3 ayrı fonksiyona sahip Arzum Freestick’in metal öğütücü ve karıştırıcı aksesuarı ile 700 mililitrelik ölçü kabında soslar, meyve suyu, çorba, kokteyl, milkshake, mayonez, meyveli süt, meyve ve patates püresi veya bebeğiniz için mama yapabilirsiniz. Ayrıca tereyağ, yumurta, un ve sıvı yağ gibi yumuşak malzemeleri, ocak üzerinde pişmekte olan yemekleri karıştırabilirsiniz. Çift taraflı paslanmaz çelik bıçağı ile tariflerinizde size yardımcı olan Freestick el blender seti, üç saatlik şarj süresinin ardından 2.5 saat kablosuz ve pratik kullanımınıza olanak veriyor.

 

Çok fonksiyonlu yardımcınız Arzum Freechopp

Arzum Freechopp doğrayıcı, 1 litre kapasiteli cam işlem haznesiyle hem doğrayıcı, hem de yanında gelen sarımsak soyucu ve yumurta çırpıcı aparatlarıyla sizin için çok fonksiyonlu bir yardımcı niteliğinde. Arzum Freechoop’u, kuruyemiş, havuç ve kereviz gibi sert, soğan, sarımsak ve maydanoz gibi yumuşak sebzeleri, değişik peynirler, jambon, salam, pişmiş kemiksiz etler, pişmiş veya çiğ balık ya da çeşitli meyveleri parçalamak için kullanabilirsiniz. 2 kademeli hız ayarına ve LED ışıklı şarj göstergesine sahip Arzum Freechopp doğrayıcı, pratikliğiyle ve kablosuz kullanımıyla ister evde ister ev dışında işinizi kolaylaştıracak.

Arzum Elektrikli Ev Aletleri Hakkında:

Türkiye’nin önde gelen elektrikli ev aletleri markası Arzum, 55 yıllık sektör birikimiyle ‘Sen dokunursun değişir dünya’ mottosuyla tasarladığı ürünleriyle, güvenilir ve yenilikçi bir marka. Türkiye ve dünyada, gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, sıcak içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 farklı ürün kategorisinde 650 ürünüyle milyonlarca kişiye satış gerçekleştiriyor. Türkiye’de ilklere imza atarak küçük ev aletleri sektörüne yön veren Arzum, tasarım ve inovasyonu vazgeçilmezi olarak görüyor. Bu vizyon ile, ulusal ve uluslararası birçok yarışmada prestijli ödüllerin sahibi olan Arzum aynı zamanda Arzum OKKA markasıyla Türk kahvesi kültürünün dünyaya yayılımını da misyon edindi. Doğrudan fincana servis, közde pişirilme ve kendi kendini yıkayabilme özellikleriyle dünyanın her yerinde ideal lezzetler sunan Arzum OKKA’lar, Türk kahvesinin globalleşme serüvenine makineli çözüm oldu. 2019’un ilk yarısında Ducati birlikteliği ile ses getiren, tasarım ve performansın buluştuğu bakım serisi Ducati by Arzum ile erkeklerin kişisel bakımında da vazgeçilmez olan Arzum, bu pazarda büyümek için çalışmalarını sürdürüyor. 2020’nin son aylarında gerçekleşen ve rekor talep gören halka arz ile gücüne güç katan Arzum, dünya markası olma hedefiyle yeni başarılara imza atma yolunda emin adımlarla ilerliyor

Sosyal Medya'da Paylaşın