Almira Hotel yenilenen spa’sı ile çekim merkezi

Bursa’nın tarihi ve kültürel merkezlerinin kesişim noktasında yer alan, şehrin ilk 5 yıldızlı konaklama tesisi unvanına sahip Almira Hotel, 34 yıllık tecrübesini her geçen yıl yenilediği hizmetleriyle geliştirmeye devam ediyor. A’dan Z’ye yeniden tasarlanan 1.800m2 alana yayılan Almira Spa, çeşitli hizmet seçenekleriyle misafirlerine rahatlatıcı ve kişiye özel deneyimler vadediyor.

Almira Hotel, Osmanlı sarayları ve Fransız mimarisinden esinlenilerek özenle tasarlanmış yeni konseptiyle; birbirinden farklı şekilde dekore edilmiş lüks oda ve süitleri, Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetlerini servis eden restoranları ve yepyeni Spa tesisiyle misafirlerine konforlu bir konaklama deneyimi sunuyor.

Bursa’nın şifalı doğal sularının iyileştirici gücüne yönelik kadim inanıştan yola çıkan Almira SPA; hamam, kaplıca ve termal su geleneğini modern SPA konseptiyle birleştirerek geniş alanda çok çeşitli hizmet seçenekleriyle misafirlerine özgün bir deneyim sunuyor. İç tasarımıyla birlikte lüks ve konforlu hizmetleri de yenilenen Almira Spa, farklı ısı derecelerine sahip saunalar, tuz, buhar, kese ve bakım odaları, fitness, jet pool, kapalı ve termal havuzları içinde barındırıyor. Tesisin doğadan esinlenen dekorasyonunda; yeşil, kahve, krem gibi rahatlatıcı tonlar, mozaik, Marmara mermeri gibi doğal taşlar, bambu ve ahşap benzeri natürel materyaller dikkat çekiyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın