Alışılagelmiş yılbaşı sofraları Thermomix ile değişiyor

Thermomix TM6 ile yılbaşı gecesini lezzetle ve keyifle geçirmek hem de yemeklerin başında beklemeden zamanın ve gecenin tadını çıkarmak mümkün! Ispanaklı patates çorbası, gorgonzolalı brokoli çorbası veya meksika fasulyeli domatesli çorbasından birine tatlı ekşi soslu balık ve pilav ya da tavuklu kuzu etli bulgur eşlik ederken; yepyeni lezzetlerden balkabaklı peynirli makarna, pastırmalı patates salatası ve gecenin en tatlı sürprizi yılbaşı keki yılbaşı sofrasında yerini alabilir.

Çok yönlü dijital mutfak aleti Thermomix, bu yılbaşı gecesi de başında beklemeden hızlı ve bir o kadar da lezzetli yemekler yapmanızda, yeni yıl heyecanını daha fazla yaşamanızda en büyük destekçiniz oluyor. Geniş dokunmatik ekranıyla tek cihazda 20’den fazla mutfak aletini bir arada sunan TM6 ile hazırlanabilen yemeklerin tariflerini izleyerek yılbaşı gecesi sevdiklerinizle birlikte mükemmel ve sıra dışı bir sofranın tadını çıkartabilirsiniz.

Bu yıl sofranızda farklılık yaratın!

Thermomix TM6 sayesinde klasikleşmiş yeni yıl sofrasını enfes aroma ve kokularıyla ıspanaklı patates çorbası, gorgonzolalı brokoli çorbası veya meksika fasulyeli domatesli çorbası ile kenara bırakabilirsiniz. İsterseniz tatlı ekşi soslu balık ve pilav isterseniz tavuklu kuzu etli bulgur yılbaşı gecesinin ana yemekleri olarak sofrada parlarken balkabaklı peynirli makarna ve pastırmalı patates salatası da aperatif lezzetler olarak sofrada yerini alabilir. Gecenin en tatlı sürprizi yılbaşı keki olurken, sütlü burger ekmeği veya fındıklı biscotti ise yeni yıl sabahında yapılacak harika bir kahvaltıya eşlik edebilir.

Tüm dünya lezzetleri elinizin altında

Mutfakta harikalar yaratmanız için TM6’nın dijital ekranından direk görebileceğiniz Cookidoo® ile 60 binden fazla tarife ulaşılabiliyor. Rehberli pişirme fonksiyonunu destekleyen Cookidoo®, daha önce hiç denenmemiş yemekleri sofrada sizinle buluşturuyor. Sürekli yenilen fonksiyonları; öğütme, doğrama, karıştırma, hamur yoğurma, yavaş karıştırarak pişirme, çırpma, parçalayarak karıştırma, buharda pişirme, pişirme, tartma, kontrollü ısıtma, emülsiyon vb. yemeklerinizin tam kıvamında olmasına yardımcı oluyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın