AliBaba Lounge, şehrin ortasında, konfor ve lezzetin keyfini yaşatıyor

Bir alışkanlık olmaktan ziyade, gündelik hayatın karmaşasından uzaklaşmak ve deneyimlediği her lezzetten keyif almak isteyenlere benzersiz bir konfor sunabilmek amacıyla hizmet veren AliBaba Lounge, misafirlerini birbirinden leziz tatlarını deneyimlemeye davet ediyor.

Özenle tasarlanan mekanları, güler yüzlü personeli, yıllara meydan okuyan tecrübesi ve zengin menüsü ile hizmet veren AliBaba Lounge, alanında uzman şefleri ile dünya lezzetlerini yeniden yorumlayarak misafirlerini ev konforunda ağırlıyor.

Farklı zevkler, farklı deneyimler
Şıklığın, rahatlığın ve konforun ön planda tutulduğu dekorasyonuyla, birbirinden keyifli buluşmalara ev sahipliği yapan AliBaba Lounge, günün her saati misafirlerine farklı bir deneyim vadediyor.

Uzun ve keyifli bir kahvaltı yapmak isteyenler için zengin seçeneklerin yer aldığı mekânın menüsünde, acelesi olanlar için hızlı kahvaltı tercihi de bulunuyor.

Dünya mutfağının yanı sıra, menüsünde geleneksel birçok lezzete de yer veren mekân, makarnalardan salata çeşitlerine, kırmızı etlerden beyaz etlere, fast food seçeneklerinden birbirinden leziz tatlılara, birçok alternatifi bir arada sunuyor.

Orta Doğu ülkelerine açılma hedefi
Ankara, İstanbul, Mardin, Kıbrıs ve Kartalkaya’daki şubeleri ile cafe kültürüne yepyeni bir soluk kazandırmayı ve tüm dünyaya aynı kalite ile hizmet vermeyi amaç edinen AliBaba Lounge, kısa sürede Orta Doğu ülkelerine açılmayı hedefliyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın