Alaçatı’da, eğlencenin ve enfes lezzetlerin adresi: Limon Köyiçi

Açıldığı günden bu yana Alaçatı klasiği haline gelen Limon Köyiçi, eğlenceli ve samimi ortamının yanı sıra, birbirinden leziz tatlarıyla da adından söz ettiriyor. Geniş mekanı ve pandemi kapsamında alınan üst düzey hijyen önlemleri ile konforu ve lezzeti bir araya getiren mekan, konuklarına hem dünyadan hem de füzyon mutfağından eşsiz tatlar sunuyor.

Alaçatı’daki en büyük iç mekana sahip olmanın avantajıyla, konuklarına konfor ve lezzeti bir arada sunan Limon Köyiçi, yepyeni lezzetleriyle misafirlerini bekliyor. Pandemi dönemiyle birlikte aldığı üst seviye hijyen önlemlerinin yanı sıra, sosyal mesafe kurallarına göre yeniden dizayn edilen oturma düzeniyle misafirlerine gönül rahatlığıyla vakit geçirebilecekleri, keyifli bir ortam sunan Limon Köyiçi, Alaçatı’yı tercih eden tüm tatilcileri, eğlenceye davet ediyor.

Her sene geliştirdiği ve genişlettiği menüsüyle konuklarına farklı tatlar sunan Limon Köyiçi, bu sene de misafirlerine benzersiz bir menü oluşturdu. Şef Eyüp Gül ve ekibinin özel dokunuşlarıyla, hem dünya lezzetlerini hem de füzyon mutfağının eşsiz tatlarının sunulduğu menüde, birbirinden enfes başlangıçların yanı sıra, ara sıcaklarda sunulan papaz erikli içli köfte hem göze hem damağa hitap ediyor. Papaz eriği eşliğinde servis edilen dışı çıtır çıtır, içi enfes bu eşsiz lezzet, damaklarınızda unutamayacağınız bir tat bırakacak.

Sosyal Medya'da Paylaşın