Akyıldız Et Evi Kurucusu Celil Akyıldız: “RATIONAL farklı pişirme fonksiyonlarına sahip, bize büyük avantaj sağlıyor”

Akyıldız Et Evi, yelpazesi geniş et ve et ürünlerini pişmiş ya da pişirilmemiş şekilde bulabileceğiniz bir mekân. Markada etler Anadolu’nun en iyi hayvanlarından özenle seçilip, tecrübeli veteriner ekibi ve mühendisler eşliğinde itina ile kesilip, her türlü hijyen önlemleri alınarak misafirlere sunuluyor. RATIONAL’in kendilerine mutfakta büyük kolaylık sağladığını ifade eden Akyıldız Et Evi Kurucusu Celil Akyıldız, markasını, lezzetlerini ve mutfaktaki çözüm ortağı RATIONAL’i bizlerle paylaşıyor. 
Akyıldız Et Evi’ni bir hayal ürünü olarak tanımlayan Celil Akyıldız, “Hayalimiz markamızın insanların içeri girdiği anda, havalarının değişeceği ve kendini mutlu hissedebileceği bir yer olmasıydı. Bu sebeple yapım aşamasında, dekorasyonda, çiçekler ve ağaçların kullanımına önem verdik, özen gösterdik” diyor.
“RATIONAL bize güven veriyor” 
Akyıldız Et Evi, lezzet konusunda da iddiasını ortaya koyuyor. Dinlendirdiği etleri pişirmek için kullandığı RATIONAL fırını ile bir adım öne çıkıyor. Akyıldız, lezzet konusunda RATIONAL fırınlarının etkili olduğuna vurgu yaparak, “RATIONAL bize güven veriyor. Birlikteliğimizden memnunuz” diyor.
“RATIONAL’in et ve sebzeyi aynı anda pişirebilmesi bizlere büyük kolaylık sağlıyor”

Celil Akyıldız, RATIONAL’in kendilerine sunmuş olduğu en büyük kolaylığın farklı pişirme fonksiyonlarına sahip olması olduğunun altını çizerek sözlerini şöyle sürdürüyor: “Bu fonksiyonların kusursuz çalışması ve en önemlisi tüm ürünleri istediğimizden de iyi kıvamda pişirebilmesi bize büyük avantaj sağlıyor. Et ve sebzeyi aynı anda pişirebilmenin bizlere sağlamış olduğu kolaylıkları inanın anlatamam, deneyimlenmesi gerekir.”
“Çoğalarak büyümeyi hedeflemekteyiz” 
Başarılı girişimci, gelecek hedeflerinde önceliklerinin her yıl yeni bir şube açmak olduğunu söyleyerek sözlerini şöyle sonlandırıyor: “Zaman içerisinde Asya, Avrupa ve dünyaya açılmayı ve çoğalarak büyümeyi hedeflemekteyiz. Tabii ki bunu yaparken, kalite ve lezzetimizden asla taviz vermeden devam edeceğiz.”
Sosyal Medya'da Paylaşın