Adatepe Ida Blue’da Sevgililer Günü’nü unutulmaz bir deneyime dönüştürün!

Zeus ile Hera’nın aşkına da şahit olan, binlerce yıldır antik dünyanın aşk kaynağı olarak kabul edilen Kaz Dağları’nda romantik bir Sevgililer günü Adatepe Ida Blue’nun mistik atmosferinde birleşerek sevgilileri bekliyor.

İda Blue romantik atmosferinde, şömine başında meşhur mutfağından çiftlere özel hazırlanan menüsü, fonda aşklarını perçinleyecek müzikler eşliğinde sevdikleriyle aşklarını tazeleyecekleri büyülü bir ortama davet ediyor. Zeus Altar’ında gün doğuşu ve Adatepe Köyü’nün en özel manzarasında gün batımında özel piknik deneyimi unutulmayacak anılarınız arasında yer alacak.

Adatepe Ida Blue şefleri tarafından özenle hazırlanmış Sevgililer Günü’ne özgü menü yöresel ve antik lezzetleri barındırıyor. Kazdağları köylerinden Kuzu kestanesi çorbası, Kuzu göbeği mantarı dolması, Yabani mantarlarla hazırlanan Risotto ve Tagliatelle lezzetlerinin dikkat çektiği menü ile Ida Blue sizi aşk dolu gurme bir yolculuğa çıkartıyor.

Balıkesir Edremit havaalanından sadece yarım saat uzaklıkta, kış ayları boyunca da Ege’nin ılıman iklimine sahip Adatepe Ida Blue, tüm ritüellerini dört mevsim deneyimlemeye davet ediyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın