Açık Büfe Anlayışına Yeni Bir Yaklaşım: ‘Panora Restoran’

Akdeniz’in temiz havası ve Toros Dağları’nın enfes manzarası eşliğinde sabah 06.00’da kahvaltı servisi ile hizmet vermeye başlayan Akra Hotel Antalya bünyesindeki Panora Restoran, öğlen saat 12.00’a kadar devam eden; her daim taze, lezzetli ve zengin menüsü, yediklerine dikkat eden ve tercihi daha fit yiyecekler olan kişiler için sunduğu detox yiyecekler ile eksiksiz bir kahvaltı deneyimi sunuyor.

Misafirlerine güne lezzetli bir başlangıç yapmaları için geniş bir menü sunan Akra Hotel Antalya bünyesindeki Panora Restoran, günün devamının da aynı lezzette geçmesi için büyük bir özenle çalışıyor, öğle ve akşam yemekleri için her zaman olduğu gibi kaliteli malzemelerden ve iyi tarım ürünlerinden hazırlanan taze yemekleri ve özenli sunumlarıyla göz dolduruyor.

Panora Restoran’ı diğer restoranlardan ayıran ve yemeklerini bu kadar lezzetli kılan en önemli özelliği ise; şeflerinin seçtiği iyi tarım ürünleriyle, hiçbir katkı maddesi kullanmadan, kendi ürettikleri ürünlerin de kullanımıyla oluşturdukları reçeteler. Coğrafi işaretli ve bölgesel ürünlerin kullanıldığı reçeteler ile Panora Restoran, misafirlerinin ilgi noktası olmayı başarıyor. Et/tavuk bulyon gibi yemeklere lezzet katması için kullanılan ek ürünler, Panora Restoran’da şeflerin kendi hazırladığı et/tavuk suyu olarak menülere lezzet katıyor.

Panora Restoran’da; yine endüstriyel ürünler yerine özünü koruyan; portakal, limon, zeytinyağı, sebze ve meyveler bulabileceğiniz gibi ayrıca vegan, vejetaryen gibi farklı seçeneklere de ulaşarak gününüzü lezzet ve sağlık ile taçlandırabilirsiniz.

Büyük bir emek ve tutkuyla sabah erken saatlerde çalışmaya başlayan usta şefler ise Panora Restoran’ın misafirlerine sunduğu görsel ve lezzet şöleninin en büyük kahramanları. Akra Hotels’in Executive Chef’i Baykaner Gönen, birbirinden yetenekli ve tecrübeli ekibiyle birlikte amaçlarının sadece sağlıklı ve lezzetli yemekler sunmak olmadığını, aynı zamanda sıfır atık projeleriyle de Akra Hotels’in her zaman diğer tesislere örnek olmasını hedeflediklerini belirtiyor.

Yenilenen teras alanı, huzurlu ortamı; sunumuyla gözünüze, lezzetiyle damak zevkinize hitap edecek yemekleriyle, size keyifli bir akşam yemeği sunacak Panora Restoran, aslında bir açık büfe anlayışından çok misafirlerine adeta bir deneyimin kapısını aralıyor.

Sosyal Medya'da Paylaşın