Abu Dhabi Culinary Season başlıyor

Abu Dhabi’nin en sevilen lezzet şenliği olan Abu Dhabi Culinary Season, 18 Ekim itibariyle başlayacak. Şehir, tadımlar, özel menüler, ünlü şefler ve restoranlar ile dolu dolu bir etkinlik programına ev sahipliği yapacak.

19 Ekim ve 9 Aralık 2021 tarihleri arasında gastronominin sürekli gelişen yayılımını ortaya koyacak olan mutfak karnavalında, ‘Paradiso, Bushra ve Akiba Dori’ dahil olmak üzere belirli Yas Bay restoranlarının lansmanı gibi çeşitli etkinlikler gerçekleşecek. İlk ‘Food Forward’ bölümü, 19-22 Ekim tarihleri arasında Emirates Palace’daki Sayad restoranında gerçekleşecek ve şefler Anthony Demetre ve Faisal Naser, Avrupa ve BAE’nin mutfak dünyalarını göz kamaştırıcı bir şekilde harmanlandığı bir menü oluşturacak.

DCT Abu Dhabi Turizm ve Pazarlama Direktörü Ali Hassan Al Shaiba, lansman hakkında şunları söyledi: “İki yıllık evrim ve büyümenin ardından, bu yılki Abu Dhabi Culinary Season, Abu Dhabi’nin mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir yer olarak konumunu sağlamlaştırmayı vaat ediyor.”

 

Sosyal Medya'da Paylaşın