4 Haziran Dünya Donut Günü’nde La Lorraine Türkiye’den çocukları gülümseten kampanya!

La Lorraine Türkiye, Kırmızı Çocuklar Derneği ile birlikte Dünya Donut Günü kapsamında çocukların yüzlerini gülümsetmeye hazırlanıyor. 04 Haziran Cuma günü başlayacak kampanyayla #SmileForDonuts etiketi ile paylaşılan her fotoğraf bir ‘donut’a dönüşerek çocuklarla buluşacak.

La Lorraine’in pamuk kadar hafif kabarık hamuru ile kremamsı reçelleri, harika süslemeleri, taze çilek aroma kaplamadan gerçek Belçika çikolata dolgusuna kadar çok çeşitli tariflerle hazırlanan donut’ları çocuklar ile buluşmaya hazırlanıyor. 04 Haziran Dünya Donut Günü kapsamında farklı bir projeye imza atan La Lorraine, her ısırıkta yüzleri gülümseten birbirinden lezzetli ‘donut’lar ile paylaşılan her fotoğrafı bir ‘donut’a dönüştürüyor.

Dünya Donut Günü kapsamında tüketiciler bir ısırık aldıkları La Lorraine donut’larını kullanarak çekecekleri gülümseme fotoğraflarını #SmileForDonuts etiketi ile sosyal medya hesaplarından paylaşarak Kırmızı Çocuklar Derneği işbirliği ile bir çocuğun mutluluğuna ortak oluyor.

Paylaşılan her fotoğraf karşılığında bir donut’ı Kırmızı Çocuklar Derneği’nin iletişim ağında yer alan Sevgi Evleri ve Çocuk Yuvalarına ulaştırılacağı kampanya için La Lorraine’in birbirinden renkli donut’ları ile siz de bir fotoğrafınızı paylaşıp, bir çocuğun yüzünü güldürebilirsiniz.

Sosyal Medya'da Paylaşın